Categories Porady

Jak dobrze połączyć biznes i życie prywatne?

Mówi się, że niemożliwe jest perfekcyjne dopasowanie życia prywatnego do życia związanego z biznesem. Jestem przekonany, że nikt z tych osób nie brał pod uwagę możliwości, jakie dają nowe, deweloperskie osiedla, których w takich miastach, jak Kraków, nie brakuje. Szukając mieszkania dla siebie z rynku pierwotnego warto rozejrzeć się dzisiaj za lokalem, który nie tylko da nam komfortowe warunki do życia, ale który jednocześnie zapewni nam możliwość założenia własnej działalności gospodarczej.

Skąd bierze się zysk?

Mało kto szukając mieszkania dla siebie zwraca uwagę na lokale użytkowe, które znajdują się na parterach owych nowoczesnych bloków mieszkalnych – tam musi znajdować się centrum życia całego osiedla, a więc muszą z biegiem czasu powstać niewielkie sklepiki czy pawilony handlowo-usługowe. To idealna okazja do sprawdzenia się we własnym, na początku być może niewielkim, interesie.

Dlaczego właśnie nieruchomości od dewelopera?

Nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie mieszkania czy lokale kupione wprost od dewelopera są najlepszą inwestycją, przede wszystkim ze względu na wygląd lokalu – nie wymagają one ogromnego wkładu finansowego już na samym wstępie, dając możliwość natychmiastowego aranżowania wnętrza – są odpowiednio wyposażone oraz spełniające nawet najsurowsze wymagania. Najlepsze inwestycje, takie jak ta przy Czyżewskiego 1 dają największe możliwości, ponieważ zlokalizowane są niedaleko centrum miasta.

2 thoughts on “Jak dobrze połączyć biznes i życie prywatne?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *